KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kungaporträtt fotografier 15496179
nr 1549 6179
Kungaporträtt fotografier
+ bokverk "Sveriges hundra Konungar" av Åke Ohlmark + litografi. 7 delar, Signerade, yttermått inklusive ram: 24x18 cm, 32x24 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:01:51
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr